środa, 10 lipca 2013

Ważne parametry techniczne drzwi


     Dla właściciela domu jednorodzinnego cechą decydującą o wyborze drzwi zewnętrznych jest wygląd i cena. Warto też zwrócić uwagę na parametry techniczne. To właśnie one decydują o trwałości drzwi wrocław i ich późniejszym komforcie użytkowania. Prócz właściwości antywłamaniowych, najważniejsze parametry to izolacyjność cieplna i akustyczna. Drzwi są istotnym elementem chroniącym nas m.in. przed „wizytą nieproszonych gości”.
     Dla własnego spokoju i poczucia bezpieczeństwa warto zaopatrzyć się w produkt, który gwarantuje wysoką ochronę przed włamaniem. Zwykle takie drzwi mają wzmocnione profile skrzydła, są też zabezpieczenia przed ściągnięciem skrzydła i specjalne zasuwy wielopunktowe. Przy wyborze drzwi zewnętrznych ważny jest także współczynnik przenikania ciepła i ograniczenie hałasu. Należy wziąć także pod uwagę jaka jest ich ochrona przed deszczem i słońcem oraz z jakiego zostały wykonane materiału.

1 komentarz:

  1. W przeważającej większośći drzwi wewnętrzne robione są z płyty MDF. Sam ich wygląd to już kwestia gustu, jednak sprawdzają się wyśmienicie, cenowo, co można zobaczyć na https://techdrzwi.pl/ wypadają także niezwykle korzystnie. Dla mnie najważniejsze aby była regulowana ościeżnica tak abyśmy mogli je zamontować bez przeszkód.

    OdpowiedzUsuń